Naujienos

Poilsiauk vasarą su RL BALTIC

AKCIJA:  Poilsiauk  vasarą su RL BALTIC !!!

Visą vasaros sezoną UAB RL BALTIC visiems savo Klientams dovanoja poilsį bei pramogas.
Kiekvienas Jūsų pateiktas užsakymas krovinio gabenimui sausumos transportu į arba iš Anglijos, Airijos, Vokietijos, Beneliukso šalių ar Italijos virs dovanomis kuriomis galėsite naudotis iki pat vėlyvo rudens.
Jūs  galite rinktis nuo pasiplaukiojimo garlaiviu po Nerį iki "namelio ant ratų" ir išvykti į kelionę po Europą dešimčiai dienų.
Kaip gauti dovaną? Tai visai paprasta. Tereikia pateikti mūsų įmonei nuo 2009 m. Gegužės 25 d. užsakymą krovinio gabenimui į arba iš Anglijos, Airijos, Beneliukso šalių, Vokietijos ar Italijos, apmokėti pateiktą sąskaitą ir tiesiog išsirinkti iš žemiau pateikto katalogo Jums patinkančią dovaną.

Gerų ir linksmų atostogų !!!

Plaukimas Garlaiviu

Plaukimas garlaiviu (2 asmenims) Vilniuje arba Trakuose

 Pasigrožėkite Vilniaus ir Trakų vaizdais kiek netradiciniu šiuolaikiškam žmogui būdu – plaukiant garlaiviu. Galite pasirinkti kelionę nuostabia Neries upe link Valakampių iki Šilo tilto Vilniuje arba plaukioti Galvės ežere, pamatyti Trakų pilį, Skaisčio ežerą, Užutrakio parką, Grafo Tiškevičiaus rūmus. Galėsite į valias grožėtis pakrančių vaizdais, klausytis paukščių čiulbėjimo, atsipalaiduoti nuo kasdienio miesto ūžesio…
Sezonas vyksta nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. (sezono trukmė gali kisti). Vilniuje plaukimai vykdomi ketvirtadieniais 19 val. ir sekmadieniais 15 val., Trakuose garlaivis plaukioja kasdien. Į garlaivį galite pasiimti savų gėrimų ir užkandžių.
Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - TIK 2 UŽSAKYMUS


Skrydis parasparniu (1 asmeniui), Valkininkuose, Varėnos raj.

Norėtumėte pasijausti paukščiu, atsiplėšt nuo žemės ir pakilti į orą be motoro? Laisvo skrydžio pojūtį suteiks skrydis dviviečiu bemotoriu parasparniu. Norint skristi parasparniu nereikia specialių įgūdžių, į dangų, kartu su instruktoriumi, pakilsite po trumpo instruktažo. Skrydžiai vyksta savaitgaliais Valkininkuose. Visi skridusieji gauna diplomus. Sezonas vyksta nuo balandžio 1 d. iki spalio 31 d. (sezono trukmė gali kisti).
Kuponą atsiųsime pateitus UAB RL Baltic - TIK 2 UŽSAKYMUS
VIP

VIP poilsis (1 asmeniui) "Vichy" vandens pramogų parke Vilniuje

Nusibodo prastas oras? Norėtųsi saulės šilumos ir egzotikos? Užsukite į „Vichy“ vandens parką Vilniuje ir mėgaukitės karališku poilsiu neribotą laiką! Tam, kad galėtume Jumis pasirūpinti ir leisti pasijusti išskirtiniu mūsų svečiu, siūlome VIP poilsį „Vichy“ vandens parke.
Į šį pasiūlymą įskaičiuota: vienas apsilankymas parke bet kurią savaitės dieną, neribota apsilankymo trukmė, chalatas, rankšluostis, PINA COLADA kokteilis.
Pamirškite savo rūpesčius ir pasinerkite į įspūdingas vandens pramogas!
Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - TIK 2 UŽSAKYMUS

 

Virves

 Pusdienis virvių parke (2 asmenims), Jonavos raj.

Vaikystėje visi karstėmės medžiuose - kas daugiau, kas mažiau, o kažkas gal net įsivaizdavo esą beždžionėmis ar katinais... Siūlome sugrįžti į vaikystę ir išbandyti dar visai naują pramogą Lietuvoje. Gausite visą reikiamą amuniciją bei instruktažą, galėsite pasirinkti skirtingo sudėtingumo trasas arba išbandyti jas visas, nes Lokės pėdos trasose praleisite net 3 valandas. Įspūdžiai, adrenalinas ir jėgos išbandymas - nuostabi dovana tiek vaikams, tiek suaugusiems.
Lyjant parkas neveikia. Sezonas vyksta nuo gegužės 1 d. iki spalio 31 d. (sezono trukmė gali kisti).
Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - TIK 2 UŽSAKYMUS


 

Golfas

Golfo pamoka (4 asmenims), Vilniaus raj.

Europos centro Golfo klube laikomasi švediškų golfo klubo tradicijų. Golfas - sportas, skirtas visiems! Tai ne tik sportinis žaidimas, bet ir puikus laisvalaikio praleidimo būdas nuostabaus gamtovaizdžio apsupty. Šis aikštynas yra ypatingas ir tuo, kad įsikūręs pačiame Europos geografiniame centre.
60 minučių Jus ir Jūsų bičiulius mokys profesionalus treneris.
Sezonas vyksta nuo gegužės 1 d. iki rugsėjo 30 d. (sezono trukmė gali kisti).
Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - TIK 4 UŽSAKYMUS

 

Savaitgalis Labanore (2 asmenims)

Pačiame Labanoro girios vidury įsikūręs senas, jaukus Lietuvos miestelis – Labanoras. Kadaise garsėjęs dideliu turgumi, viliojęs begale krautuvėlių, šiandien Labanoras – tykus bažnytkaimis, traukiantis išsiilgusius gamtos, tyro oro ir gero poilsio. Jei norite pabėgti nuo miesto šurmulio ir pabūti tik dviese, ši dovana kaip tik Jums. Labanoro giria, srauniosios upės Žeimena, Lakaja, Peršokšna... Ar dar gali būti kas nors romantiškiau?
Viešbutyje veikia restoranas, kuris priklauso Europinio kulinarinio paveldo tinklui. Meniu gausu grybų, žuvies patiekalų. Yra garinė pirtelė ir daug kitų "gamtai" būdingų paslaugų. Pusryčiai, pietūs ir vakarienė į pasiūlymą nėra įtraukti. Jūsų poilsis truks 3 dienas ir 2 naktis.
Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - TIK 8 UŽSAKYMUS


 

Pelkes

Turas per pelkes (10 asmenų), Trakų raj.

Jei dar neteko girdėti, tai šis “netradicinis” laisvalaikio praleidimo būdas vyksta už Trakų esančioje pelkėje. Iki ausų dumble išsimaudys ne tik Jūsų draugas ar kolega, bet ir 9 jo draugai. Tai ne tik nepaprastai linksma, bet ir saugu. Įsivaizduokite priešais Jus einančius ir nuolatos į purvą krentančius bei vėl besikeliančius draugus, o jei tai vyksta naktį aklinoje tamsoje... Garantuojame NEUŽMIRŠTAMUS įspūdžius bei nuo juoko skaudančius pilvus. Taip pat išsimaudysite Strėvos upelyje, ežere bei pasiplaukiosite aerovaltimi.
Blogų oro sąlygų nebūna - būna bloga apranga, tačiau per ledus ir sniegus pelkėse nebrisite. Lietus - ne problema, tik tinkamai apsirenkite. Sezonas vyksta nuo birželio 1 d. iki rugpjūčio 31 d. (sezono trukmė gali kisti). Įsigijus kuponą ne sezono metu, jis galios visą ateinantį sezoną.
Asmenys iki 18 metų dalyvauja tik su suaugusiais. Būtina mokėti plaukti bent 15 metrų. Šios pramogos metu neišvengiama rizika (nelaimingų atsitikimų, kūno sužalojimų, kitų sveikatos sutrikdymų ar pavojaus gyvybei atsiradimo). Nerekomenduojama šiuo būdu pramogauti asmenims, turintiems sveikatos sutrikimų (įskaitant, bet neapsiribojant širdies, kvėpavimo takų, kraujagyslių ligomis), įvairių fobijų (kaip uždarų patalpų, aukščio, vandens baimė), sergant kitomis ligomis, galinčiomis turėti įtakos asmens galimybėms ekstremaliai sportuoti.
Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - TIK 9 UŽSAKYMUS


 

Dazas

 Dažasvydis (10 asmenų), Vilniuje arba Kaune

Ar atsimenate tuos laikus, kai bėgiodavote su žaisliniais ginklais? Čia kažkas panašaus, tik daugiau azarto, įtampos ir kraujo... O tiksliau - dažų. Šis komplektas skirtas dešimčiai asmenų. Žaidimas truks tris valandas. Į komplektą įeina: Markeris “Tippmann 98” su 200 kamuoliukų, balionas su CO2 dujomis, kaukė “V-Force”, kamufliažinis komplektas - striukė ir kelnės, pirštinės. Į komplektą taip pat įskaičiuotos instruktorių ir teisėjų paslaugos. Papildomas CO2 pildymas – nemokamai. Apranga bus parūpinta. Tik nepamirškite pasiimti patogesnių batų.
Šios pramogos metu neišvengiama rizika (nelaimingų atsitikimų, kūno sužalojimų, kitų sveikatos sutrikdymų ar pavojaus gyvybei atsiradimo).
Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - TIK 12 UŽSAKYMŲ

 

 

Savaitgalis Druskininkuose su SPA procedūromis dviems

Praleiskite nuostabų savaitgalį Druskininkuose "Europa Royale" viešbutyje. Į šį "Ramybės savaitgalio" paketą įeina dvi nakvynės jaukiame dviviečiame kambaryje. Švediškas stalas pusryčiams. Kiekvienas asmuo galės pasirinkti po tris gydomąsias procedūras (gydomojo purvo, mineralinė, perlinė, angliarūgstės, terpentino, vaistažolių, vaistažolių-perlinė, sūkurinė, vertikali, dviejų, keturių kamerų vonios). Į pasiūlymą  taip pat įskaičiuota vakarienė viešbučio restorane, pasitikimo kokteilis bei baseinas sekmadienio rytą, o kai atgausite jėgas ir pailsėsite... grįšite namo su puikia nuotaika!
Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - TIK 16 UŽSAKYMŲ


 

Namelis ant  ratų šeimai (4-5 asmenims) - 5 dienos

Tiesiog sėskite ir keliaukite. Namelyje yra visi patogumai, 4 miegamos vietos ir viskas ko gali prireikti kelionėje. Vairuoti galite turėdami tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - 30 UŽSAKYMŲ

 

 

 Namelis ant  ratų šeimai (4-5 asmenims) - 7 dienos

Tiesiog sėskite ir keliaukite. Namelyje yra visi patogumai, 4 miegamos vietos ir viskas ko gali prireikti kelionėje. Vairuoti galite turėdami tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - 40 UŽSAKYMŲ

 


 

Namelis ant  ratų šeimai (4-5 asmenims) - 10 dienų

Tiesiog sėskite ir keliaukite. Namelyje yra visi patogumai, 4 miegamos vietos ir viskas ko gali prireikti kelionėje. Vairuoti galite turėdami tik B kategorijos vairuotojo pažymėjimą.

Kuponą atsiųsime pateikus UAB RL Baltic - 60 UŽSAKYMŲ
 

 

Papildomos sąlygos:

Akcija vyksta iki 2009 m. Rugsėjo 30 d. Dovanas būtina panaudoti iki 2009 m. Lapkričio 30 d.

Dėl dovanų rašyti El.paštu info@rlbaltic.lt arba teirautis telefonu +370 5 2704639

Akcija galioja tik pagal kainoraščius užsakytiems krovinių gabenimams.

Copyright © 2009 rlBaltic.lt. Visos teisės saugomos.
Tel.: +370 5 2704739, Faks.: +370 5 2473295, Ukmergės g. 369A, LT-12142 Vilnius